sobota, 31 października 2009

OPC UA Server (CommServer UA) już dostępny! [PL]

Promuj

Po ostatniej wytężonej pracy w firmie gdzie pracuję, chciałbym ogłosić, że OPC UA Server - CommServer UA jest już dostępny i gotowy do pobrania dla wszystkich tych, którzy chcą się bliżej zapoznać z technologią OPC UA

CommServer to pakiet oprogramowania komunikacyjnego do zarządzania transferem danych. Jest to w pełni konfigurowalny serwer OPC Unified Architecture (OPC UA). Wbudowane technologie i algorytmy pozwalają na inteligentną transmisję danych automatycznie dostosowującą jej parametry do potrzeb użytkownika lub procesu.

Jest to pierwsza publiczna wersja CommServer’a UA dostępna w dziale download wortalu CommServer (wersja dostępna z licencją demo). CommServer UA został przetestowany pod kątem kompatybilności i współdziałania z innymi produktami podczas OPC Interoperability Workshop (2009) w Norymberdze, Niemcy. OPC UA Address Space Model Designer w wersji 2.10.00 i OPC Viewer w wersji 3.00.02 są komponentami CommServer’a UA w wersji 1.00. 20.

CommServer UA wspiera interfejs serwera OPC UA i pozwala na udostępnianie danych z trzech źródeł (nazywanych w oprogramowaniu DataSources):

  • CommServer – silnik komunikacyjnych (wbudowane technologie i algorytmy pozwalają na inteligentną transmisję danych automatycznie dostosowującą jej parametry do potrzeb użytkownika lub procesu)
  • Klient OPC DA (działa jako Wrapper OPC DA z w pełni konfigurowalną przestrzenią adresową)
  • Symulator (dane są symulowane)

 

Zobacz online help (http://www.commsvr.com/UAModelDesigner/Index.aspx)

Pobierz najnowszą wersję CommServer UA 1.00.20

Kolejną nowością są nowe wersje oprogramowania z rodziny CommServer

Przetestowane pod kątem kompatybilności i współdziałania z innymi produktami podczas OPC Interoperability Workshop (2009) w Norymberdze, Niemcy.

OPC Viewer 3.00.02

DataPorter rel. 2.00.02

CommServer 4.00.02

CommServer UA w wersji 1.00.20

OPC UA Address Space Model Designer 2.10.00

Promuj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Posty powiązane / Related posts