niedziela, 8 listopada 2009

develway.pl [PL]

Niedawno (4-go listopada) wystartował nowy serwis, z którym warto się zapoznać:

develway.pl
http://www.develway.pl

Develway jest serwisem, w którym znajdziesz aktualne informacje z zakresu szeroko-pojętej branży IT. Użytkownicy publikują informacje, wiadomości lub artykuły, które zostają poddane ocenie innych użytkowników i w ten sposób łatwiej znaleźć ciekawsze, lepiej oceniane i bardziej wartościowe wiadomości. Pomysł podobny do serwisów typu Wykop, Dotnetomaniak, Woomer, odróżniać ma koncentracja na wiadomościach z branży IT.

Zobaczmy co na temat serwisu mówią sami autorzy:

"Dziel się wiedzą i korzystaj z tego, czym dzielą się inni. Poszerzaj swoją wiedzę i buduj prawdziwą społeczność specjalistów z branży IT."

"Naszym głównym przesłaniem było zapełnienie luki, która to daje o sobie w Polsce znać stosunkowo często - szczególnie tym, dla których swoistą codziennością jest tworzenie co raz to nowych rozwiązań informatycznych."

"Naszym celem było stworzenie serwisu skierowanego do tych wszystkich, którzy tworzą społeczność specjalistów IT. Chcielibyśmy trafić do programistów, administratorów sieci, serwisantów, kierowników projektów informatycznych i tym podobnych profesjonalistów."

"Nie chcemy przyrównywać się do serwisów typu wykop.pl. Tym bardziej, że większości z nich nie uważamy nawet za naszą konkurencję. Nie łudzimy się jednak... prędzej, czy później nie unikniemy porównań z tym właśnie serwisem. Choćby z uwagi na jego bardzo dużą popularność i rozpoznawalność w naszym kraju. My jednak nie chcemy być wykop'em, chcemy skupić się na naszej konkretnej niszy i w niej się obracać."

A jak jest na prawdę? niech każdy przekona się sam odwiedzając: http://www.develway.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Posty powiązane / Related posts