poniedziałek, 2 sierpnia 2010

Dlaczego tak teraz cicho i spokojnie? [PL]

Ostatnio na moim blogu było jakoś ciszej i spokojniej wpisów powstawało niewiele, ale to nie znaczy, że nic się u mnie w tym czasie nie działo. Po prostu najpierw miałem dość gorący okres, a teraz nie dawno wróciłem dopiero z urlopu.
Gorący okres był spowodowany moim postanowieniem do przystąpienia do egzaminów z tworzenia oprogramowania opartego o Microsoft .NET. Udało mi się zdać następujące egzaminy:
Teraz mogę już o sobie pisać „Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)”. ;)

O certyfikatach mam zamiar napisać jeszcze osobny artykuł, więc nie będę przeciągał i w tym miejscu chciałem jeszcze tylko podziękować pewnym osobom za odpowiednią motywację (wielkie podziękowania dla Darka Porowskiego oraz dla grupy Eastgroup.pl) oraz dziękuję mojej żonie za cierpliwość (podczas gdy ja spędzałem dłuższe chwile na przygotowaniach).
Z mojej nauki (oprócz wiedzy i satysfakcji) pozostało mi jeszcze trochę notatek więc, pewnie na blogu pojawią się jeszcze rozwinięcia pewnych zagadnień związanych z egzaminami.
W tym miejscu chciałbym jeszcze wspomnieć o kilku wydarzeniach z minionego okresu, o których nie udało mi się napisać posta, a może kogoś zainteresują:
Na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć o konkursie „Daj się poznać!” zorganizowanym przez Maćka Aniserowicza, który zachęca do założenia projektu typu „open source”, pracy nad nim i opisywania swoich zmagań na blogu. Ja również przystąpiłem do konkursu (mam nadzięję, że tylko wolny czas mi na to pozwoli). W ramach konkursu mam zamiar rozwijać projekt pod nazwą „Mesh Diagram 3D”, a szczegóły już wkrótce ....


3 komentarze:

Posty powiązane / Related posts