niedziela, 6 listopada 2011

Prezentacja i kod ze spotkania pt.: "Wprowadzenie do Reactive Extensions (RX) dla .NET" [PL]

Nie tak dawno przedstawiłem na spotkaniu Łódzkiej grupy profesjonalistów IT & .NET prezentację poświęconą „Wprowadzenie do Reactive Extensions (RX) dla .NET” (patrz informacja: Zapraszam na prezentację: "Wstęp do Reactive Extensions dla .NET (RX)"). Tych, którzy chcieliby się zapoznać z prezentacją lub kodem źródłowym, który powstał podczas prezentacji, zapraszam do obejrzenia mojej prezentacji umieszczonej na portalu SlideShare: http://www.slideshare.net/MaciejZbrzezny/wprowadzenie-do-reactive-extensions-rx-dla-net.

W prezentacji poruszone zostały następujące tematy: Co to jest Reactive Extension (RX)? (Skąd to wziąć? Jak pobrać i użyć w swoim projekcie?) Po co jest Reactive Extension (RX)? (Asynchroniczność, kiedy ją wykorzystać i jak uprościć programowanie wymagające asynchronicznego pobierania danych) Jakie są podstawowe elementy Reactive Extension (RX)? (Obserwatory, obserwowalne kolekcje, zdarzenia, filtrowanie zdarzeń, tematy, wykorzystanie różnych wątków i planistów, ...)

Zainteresowaniu kodem źródłym pokazywanym podczas prezentacji powinni sięgnąć po pliki spod niniejszego linka: Wprowadzenie do Reactive extensions dla .NET - Kod źródłowy.

Promuj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Posty powiązane / Related posts