wtorek, 1 listopada 2011

Zapraszam na prezentację: "Wstęp do Reactive Extensions dla .NET (RX)" [PL]

Czy zdarzyło Ci się tworzyć aplikacje, które wykorzystywały wywołania asynchroniczne? Czy, wywołania asynchroniczne sprawiły problemy? Czy wolałbyś otrzymywać dane zamiast o każdą daną się dopraszać? Czy znasz LINQ i nie zawahasz się go użyć w szerszym zakresie?
Jeżeli odpowiedź na większość z postawionych tu pytań jest twierdząca to powinieneś poznać bliżej Reactive Extensions.


Chciałbym wszystkich zainteresowanych zaprosić na moją prezentację  "Wstęp do Reactive Extensions dla .NET (RX)", którą pokażę na najbliższym spotkaniu Łódzkiej Grupy Profesjonalistów IT & .NET. Spotkanie odbędzie się 3-go listopada 2011 (czwartek) w ośrodku szkoleniowym Altkom (Łódź, al. Kościuszki 103⁄105 - budynek "Synergia"). Start o godzinie 18:00.

Oprócz mojej sesji będzie można zobaczyć jeszcze prezentację: "TFSujmy się! Czyli jak dobrze zorganizować pracę zespołu nad projektem", autor: Grzegorz Rycaj. Opis: Zespoły wytwarzające oprogramowanie często zadają sobie pytanie: jakich narzędzi użyć w projekcie, aby praca była efektywna, bez konieczności tracenia czasu na bezsensowne walki ze środowiskiem. Jak skutecznie zarządzać projektem i gromadzić dane na jego temat? Odpowiedzią firmy Microsoft na te zagadnienia jest platforma Visual Studio Application Lifecycle Management, zintegrowane środowisko pracy przeznaczone zarówno dla małych, kilkuosobowych zespołów, jak również dla tych wielkich, składających się z kilku tysięcy osób. Podczas sesji dowiemy się przede wszystkim czym jest Team Foundation Server i gdzie jest jego miejsce w środowisku pracy zespołu wytwarzającego oprogramowanie. Omówione zostaną podstawowe pojęcia związane z TFS, sposoby pracy z nim i najważniejsze funkcjonalności.

Spotkanie jest bezpłatne - wstęp wolny. Wymagana rejestracja na wydarzenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Posty powiązane / Related posts