wtorek, 5 kwietnia 2011

Dobra lektura (w j. angielskim) o wątkach w C# [PL]

To nic specjalnie odkrywczego, ale informacja dla tych, którzy chcieliby poczytać o programowaniu wielowątkowym w C# (i dla mnie bym nie musiał kolejny raz „googlać” tego linku) polecam przeczytanie książki „Threading in C#” autorstwa Joseph Albahari. Dostępnej (w języku angielskim) jako plik pdf i pod adresem: http://www.albahari.com/threading/.
W książce poruszone są następujące tematy:
Promuj

3 komentarze:

 1. Nie rozumiem w takim razie co znaczy [PL] w tytule skoro tekst jest po angielsku. Mnie to osobiście nie przeszkadza ale wprowadza w błąd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się. Wchodziłem tutaj z nadzieją o teksie PL w temacie. Czasem po codziennych artykułach ang ma się ochotę na odmianę...

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,

  Być może tytuł był trochę nie trafiony (więc już go trochę zmodyfikowałem), chociaż w treści było (i nadal jest) napisane, w jakim języku jest wspominana książka.

  Jeżeli chodzi o [PL] w tytule, miało to oznaczać, że post jest napisany w języku polskim. Od jakiegoś (już chyba dłuższego) czasu, oznaczam posty [PL] lub [EN] w zależności od tego, w jakim języku jest wpis. Przyznam, że widziałem podobne rozwiązania również na innych blogach i jakoś wydawały mi się one zawsze intuicyjne.

  Przepraszam, jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Posty powiązane / Related posts